Spustili sme predaj bytov v tretej etape

Začali sme predávať byty tretej etapy. Na predaj  je tu štyridsaťosem jedno, dvoj a trojizbových bytov s rozlohou 40,43 m² - 78,98 m²  v cene od 88 200 € do 150 200 €.
Dokončenie  tretej etapy investor predpokladá v júni 2017.

Prvé dve etapy sa predávali veľmi dobre

Z 96 bytov v už postavených štyroch bytových domoch sa predalo už 65. Prvá etapa boal skolaudovaná v marci 2016, kolaudácia druhej bude v druhom štvrťroku  2017.

Kupujúci stále môžu meniť dispozíciu budúceho bytu aj počas výstavby

„Teším sa, že so záujemcami o bývanie v Dúbravke vieme nájsť spoločnú reč,“ hovorí riaditeľ BENCONT Development Martin Šimurda. „Viacerí v prvej etape TUJETOIN ocenili možnosť zmeniť byt podľa svojich potrieb priamo počas výstavby. Najčastejšie sa takto menili byty z dvojizbových na trojizbové.“

Investor opravil chodník za 30 tisíc €

Investor v rámci úpravy okolia pre budúcich majiteľov a ľudí z bývajúcich v okolitej zástavbe vymenil povrch chodníka pozdĺž Dúbravčickej ulice v dĺžke 450 metrov.

Dúbravka má výbornú infraštruktúru

Kvalitná občianska vybavenosť a kľud sú jednoznačnými výhodami Dúbravčíckej ulice. Konečná električiek, blízkosť diaľnice a teda rýchly prístup do centra mesta umožnia budúcim majiteľom bytov bývať v pokojnom prostredí pri Devínskej Kobyle, no stále na dosah pracovných povinností kdekoľvek v Bratislave. Bratislavská mestská časť Dúbravka má aj výbornú infraštruktúru služieb. 
 
K TUJETOIN je najbližšie obchodný dom Atrium Saratov so supermarketom Billa a s výberom ďalších obchodov. A Bory Mall sú hneď za rohom...