Výstavbu na Dúbravčickej ulici v Dúbravke prevzal BENCONT

Bratislava, 3.9.2014

Projekt štyridsiatich ôsmich bytov dostal názov TUJETOIN

Dnes sa začal predaj prvých zo štyridsiatich ôsmich budúcich bytov nového realitného projektu TUJETOIN (www.tujetoin.sk) spoločnosti BENCONT Development. BENCONT pred letom prevzal od OTP Real Slovensko pozemok s rozlohou 7 000 m² v kľudnej lokalite Dúbravky na Dúbravčickej ulici. Začiatkom júna tohto roka začal BENCONT, po dizajnových a funkčných zmenách pôvodného projektu, prípravu pre výstavbu dvoch osemposchodových domov s cenovo dostupnými jedno, dvoj a trojizbovými bytmi. Tie budú mať rozlohu od 40 do 79 m². V súčasnosti sa intenzívne pracuje na dokončení podzemných garáží. Moderný bytový dom začne novým majiteľom bytov slúžiť už koncom roka 2015.

Cena jednoizbového bytu s rozlohou 40,43 m² v základnom štandarde (podlaha, sanita, bezpečnostné a interiérové dvere, elektroinštalácia...) sa začína na sume 83 260 eur, v ktorej je zahrnuté aj parkovacie miesto pred domom a sklad s dodatočnou rozlohou 2,4 m². Každý byt má vlastný balkón.

Výborná dopravná dostupnosť a kľud sú jednoznačnými výhodami tejto lokality. Konečná električiek, blízkosť diaľnice a teda rýchly prístup do centra mesta obyvateľom domu umožnia bývať v pokojnom prostredí pri Devínskej Kobyle, no stále na dosah pracovných povinností kdekoľvek v Bratislave.

Dúbravka má výbornú infraštruktúru služieb, k TUJETOIN je najbližšie obchodný dom Atrium Saratov so supermarketom Billa a veľkým výberom ďalších obchodov.

Kontakt pre médiá:

Ľudovít Tóth, event2all
0907 982 221, toth@event2all.sk

Spoločnosť BENCONT DEVELOPMENT patrí pod BENCONT Group, ktorá má za sebou viacero úspešných projektov ako sú:

  • DEVEL, a.s. (2004 - 2006) – rekonštrukcia Central pasáže v Bratislave financovaná Slovenskou sporiteľňou, a.s. v objeme cca 230 mil. Sk.
  • Nový Martin (2008 - súčasnosť) – príprava územia o rozlohe 13 ha a následná výstavba bytov a vybavenosti financovaná UniCredit Bank, a. s., Poštová banka, a. s. a SZRB (cca 4 mil. €)
  • Jurský obytný park (2006 – súčasnosť) - príprava územia o rozlohe 8 ha a realizácia výstavby bytov a občianskej vybavenosti, financovaná UniCredit Bank, a.s., Slovenskou sporiteľňou, a.s. a VÚB bankou investícia cca 22,5 mil. €).

Viac informácií nájdete na www.bencont.sk.